di marija

Спорт

Ди Марија нема да заигра на „Паркот на принцовите“ во дресот на Јуве

А1он
Јувентус ќе биде значително ослабен на стартот на новото издание на Лигата на шампионите. Едно од најголемите засилувања, Аргентинецот Анхел ди Марија, нема да биде