dete vo avtomobil

Свет

Почина дете откако мина осум часа во врел автомобил

А1он
Четиринаесетмесечно девојче почина откако нејзината баба (54) осум часа ја остави без надзор во врел автомобил во Њујорк, пишува ABC. Бабата заборавила да го остави
Свет

(ВИДЕО) Девојче почина во вжештена кола, заклучено било повеќе од 7 часа

А1он
Двегодишно девојче било пронајдено мртво на задното седиште во автомобил во Њу Џерси. Информациите се дека било заклучено во возилото повеќе од седум часа во