de vraj

Спорт

КАС: Лацио да плати еден милион евра на Феенорд за Де Вриј

А1он
Арбитражниот суд во Лозана донесе одлука за случајот со дефанзивецот Стефан де Вриј и неговиот трансфер во Лацио. Холандскиот репрезентативец се пресели од Фееноорд во