darina pavlova

Магазин

Најпознатата Бугарка призна за незаборавните ноќи со Берлускони

А1он
По неколку години  шпекулации во медиумите околу  врската со поранешниот премиер на Италија,  Силвио Берлускони, една од најбогатите Бугарки, Дарина Павлова која живее во Рим,