CEGAR

Регион

(ВИДЕО) Шефот на полицијата на БиХ во Дубровник и се закани на новинарка: Ќе ти го скинам гркланот

А1он
Началникот на униформираниот сектор на Федералната полициска управа на Босна и Херцеговина (ФУП), Зоран Чегар денеска се појави пред Општинскиот суд во Дубровник. Таму почна