brus springstin

Магазин

Брус Спрингстин ја откажа својата турнеја во септември поради здравствени проблеми

А1он
Американскиот музичар Брус Спрингстин ги одложи концертите на својата турнеја во САД во септември поради здравствени проблеми. Имено, 73-годишниот рокер има чир на желудникот и