brazil tepacka

Свет

Навивачите се степаа во Бразил, со пивско шише ранија девојка, од повредата таа почина

А1он
Дваесет и тригодишна Бразилка почина во болница во Сао Паоло, откако пред два дена беше тешко повредена во судир меѓу навивачите на Палмеирас и Фламенго.