andresku

Спорт

Надал и Андреску се повлекоа од турнирот во Синсинати

А1он
Шпанецот Рафаел Надал и канадската тенисерка Бјанка Андреску нема да учествуваат на турнирот во Синсинати. И двајцата се повлекоа од натпреварот, пренесува Експрес. Победникот на