amerikanecot

Свет

(ВИДЕО) Русинот Нурмагомедов предизвика крвава тепачка откако го победи Ирецот Мекгрегор

Кристијан Ландов
Русинот Хабиб Нурмагомедов успеа да го постигне да го совлада поранешниот шампион, Ирецот Конор Мекрегор и да ја запише 27 победа без ниту еден пораз.