amber herd

Магазин

Продуцентите лути на Џони Деп поради разголените сцени на поранешната сопруга

А1он
Разводот на актерот Џони Деп и неговата колешка Амбер Херд предизвика големо внимание во јавноста. Освен бурната разделба, сега испливаа уште некои информации кои наводно
Магазин

Амбер Херд ја потврди својата врска со еден од најзгодните милијардери во светот

А1он
Глумицата Амбер Херд призна пред јавноста оти „си уловила сом“, односно дека моментно е во врска со еден од најзгодните милијардери во светот – претприемачот