ВИДЕО: Турна жена пред воз

Од:

Русинот Евгениј Бородин по кратка расправија со една од вработените жени во метрото во Сант Петерсбург, се изнервирал и ја трунал на шините, неколку секунди пред да пристигне возот.

Бородин редовно го користел метрото, но од непознати причини почнал да се расправа.

Во почетокот се чинело дека се ќе остане само на зборови, но изненадно тој ја фатил и ја турнал.

На расправијата не можел да остане рамнодушен уште еден набљудувач кој стоел во близина, па откако видел што направил Евегениј, му удрил тупаница.

Би можело да ве интересира

Трагите на Русија во информативниот простор на Западниот Балкан

Ана Ололовска

Русија: Јутјуб ги блокира руските медиуми, а САД го создаваат светот на Орвел

Ана Ололовска

Во неколку руски области прогласена вонредна поради шумски пожари

Ана Ололовска

Песков: Нема откажување од планот за изградба на Северен поток 2

Ана Ололовска

Шумските пожари во Русија зафатија површина од 17.500 хектари

Ана Ололовска

ВИДЕО: Руски авиони ловци пресретнаа американски авион

Ана Ололовска

Leave a Comment

fourteen − eight =