(ВИДЕО) Секс скандал ја тресе Америка: Објавени фотографии од синот на Бајден со две голи жени и куче

Од:

Синот на американскиот претседател е тема на сите американски медиуми поради наводната секс снимка која исплива во јавноста.

Две популарни емисии на Фокс њуз објавија експлицитни фотографии од наводната секс снимка на Хантер Бајден, синот на претседателот Џо Бајден.

На првата фотографија наводно е прикажан Хантер како лежи на грб додека две голи жени седат на него, а на креветот има и куче. На другата објавена фотографија се гледа Хантер како влече жена за коса.

Хантер Бајден во својата книга на 255 страници ракажува за својата зависност од дрога и алкохол, но и за трагедиите кои му се случиле, смртта на мајка му и брат му.

Тој во книгата пишува дека првпат пробал алкохол на 8 години, за време на прославата на неговиот татко за победата на изборите за Сенатот. Првпат се опил на 14 години, а за време на студиите на Џорџтаун и Јејл воопшто не бил трезен.

Се пријавил на рехабилитација кога веќе станал татко на три деца, но сепак се вратил на зависноста.

Би можело да ве интересира

Бајден: Белите расисти се најголемата терористичка закана за САД

А1он

Бајден загрижен поради кинеските хиперсонични ракети

Ана Ололовска

Бајден нареди спуштање на знамињата на половина копје во спомен на поранешниот државен секретар Колин Пауел

А1он

Бајден го потпиша Законот за привремено зголемување на лимитот на задолжување на државата, избегнат банкрот

Бајден ќе го прими кенискиот претседател

А1он

Повик до Бајден да ги прекине сите проекти поврзани со нафта

Ана Ололовска