ВИДЕО: Полицаец нокаутираше жена

Од:

Поручникот Џонатан Џојси, нокаутираше една жена од групата демонстранти, мислејќи дека го испрска со вода.

Работата да биде полоша, жената воопшто не беше виновна.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Како се гради ветениот ѕид од Трамп на американско-мексиканската граница

А1он

Путин: САД помогнаа во спречување на терористички напад во Санкт Петербург

Ана Ололовска

Банкрот на католичката бискупија во Пенсилванија

Ана Ололовска

Глас на Америка: Гренел ќе задржи функција амбасадор на САД во Германија

Ана Ололовска

Демократите во меѓусебни жестоки напади, најмногу настрада Блумберг

Ана Ололовска

Прва дебата на Блумберг за претседателска номинација на Демократската партија

Ана Ололовска

Leave a Comment

5 × two =