(ВИДЕО) Нов скандал на синот на Бајден: Објавени фотографии со проститутки и дрога, некои се снимени и на Косово

Од:

Синот на американскиот претседател Џо Бајден, Хантер, деновиве е на насловните страници бидејќи се најде среде секс скандал. Имено, протекоа илјадници фотографии на кои се гледа како гол се забавува со дрога и проститутки.

Десничарската група Марко Поло објави речиси 9.000 фотографии од лаптопот на Хантер на кои се гледа како се дрогира и се забавува со проститутки.

Би можело да ве интересира

Бајден: Не можеме да дозволиме да престане американската поддршка за Украина

Бајден: Нема ништо демократско во Путин

Пред домот на американскиот претседател: Вооружен маж носи пароли со кои го навредува Бајден

Трамп: Проблемот не е во тоа што Бајден е стар, туку во тоа што е неспособен

Претставничкиот дом отвори истрага за импичмент на Џо Бајден

Горан Наумовски

ВИДЕО: Портпаролката на Бајден му ја прекина прес конференцијата на среде реченица