Му извадиле вибратор долг 23 сантиметри од утробата

Од:

Еден човек од Кина морал итно да оди на операција бидејќи во неговата утроба имало вибратор долг од 23 сантиметри.

За 30-годишниот Кинез денеска пишуваат сите кинески и светски медиуми.

Докторите биле запрепастени со оглед на тоа дека се работело за вибратор подолг од 20 сантиметри кој се нашол во утробата на овој човек.

„Ако не го опериравме можеше и да заврши фатално“, вели еден од докторите.

Би можело да ве интересира

Русија и Кина блокираа резолуција на ОН за прекин на огнот во Сирија

Кина и САД во судир поради мисијата на ОН во Авганистан

Ана Ололовска

САД одлагаат за 15 октомври планирано зголемување на царините врз стоки од Кина

Ана Ололовска

Кина и се закани на Германија поради средбата на Маас со Вонг

Кина ослободува американски производи од царински давачки

Ана Ололовска

Кина загрижена поради средбата на Мас со Вонг

Ана Ололовска

Leave a Comment

6 − 1 =