zanimlivost

Свет

Во потрага по оружје, полицијата го отркила најдолгиот пенис на светот

А1он
Џонас Фалкон е официјално човекот со најголем пенис во светот, по еден инцидент со службите за обезбедување на аеродромот во Калифорнија. Тие не верувајќу ми
Свет

Мачка почесен градоначалник на град во Аљаска

А1он
Мачка веќе 15 години е почесен градоначалник на град во Аљаска, пишува италијанскиот весник „Корере дела сера“. Мачорот Стобс бил избран за почесен градоначалник на
Магазин

Автомобил украден пред 42 години пронајден на e-Bay

А1он
Американецот Роберт Расел го пронајде својот спортски автомобил, украден пред повеќе од четири децении, откако бил ставен на продажба на аукцискиот интернет сајт e-Bay. Расел