zajon vilijmson

Спорт

Вилијамсон во цифри: Зајон започна со рекорди во своето деби

А1он
Долгоочекуваниот и одложен за неколку месеци настан се оствари вчеравечер – Зајон Вилијамсон го направи своето официјално деби за Њу Орлеанс во НБА. Бр.1 на