verati

Спорт

Верати најверојатно ќе го пропушти Европското првенство

А1он
Играчот за врска на италијанската фудбалска репрезентација и на ПСЖ, Марко Верати (28) ги повреди лигаментите на десното колено, поради што неговиот настап на претстојното