tores

Спорт

Фернандо Торес покажа како ги направи неверојатните мускули

А1он
Поранешниот фудбалер на Атлетико Мадрид и Ливерпул, Фернандо Торес минатата година изненади многу фанови откако се појавија фотографии во кои се забележува дека има набиено