svadba

Свет

ВИДЕО: Ќе живеат среќно до крајот на затворската казна

А1он
Повеќе од 100 парови го кажаа своето судбоносно „да“, вчера во еден од затворите во мексиканската држава Чивава. На специјалната церемонија присуствуваа нивните роднини, но