sofija loren

Магазин

Откриено во каква состојба е Софија Лорен, две недели по нејзиниот пад и операцијата

А1он
Една од најголемите холивудски диви досега, оскаровката Софија Лорен, итно беше пренесена во болница на операција по сериозен пад во нејзиниот дом кон крајот на