reklama

Магазин

ВИДЕО: Рекламата на Адријана Лима во конкуренција за најдобра

А1он
Рекламите кои што се емитуваат за време на финалните натпревари на американската фудбалска лига Super Bowl, секогаш привлекуваат голем интерес. Спотот на „Викторија Сикрет“ со Адријана
Магазин

ВИДЕО: Depeche Mode рекламираат Golf 7

А1он
Во последните триесет години Depeche Mode се едни од најпрепознатливите и највлијателни состави во музичката индустрија. Веројатно и затоа Волксваген одлучиле дека еден таков бенд е
Македонија

Дизајнот на охриѓанецот на новата колекција на „корнфлекс производи“

А1он
Огнен Трпески од Охрид победи на изборот за најдобар дизајн и стана заштитно лице на кампањата против глад што се организира во светски рамки. Неговиот