ragnik

Спорт

Роналдо: Рангник направи многу промени во Манчестер, му треба време да ги пренесе своите идеи

А1он
Напаѓачот на Манчестер јунајтед, Кристијано Роналдо се осврна на работата на тренерот Ралф Рангник. – Тој пристигна пред пет недели и многу промени. Но, му