psv

Спорт

ВИДЕО: Инцидент во Холандија, нападнат српскиот репрезентативец Тадиќ

А1он
Српскиот репрезентативец Душан Тадиќ постигна гол од пенал во 92. минута од холандското дерби и му донесе на Ајакс реми 1-1 и бод против ПСВ.