princ hari

Магазин

Принцот Хари поради љубов ја прекрши кралската традиција

А1он
Британскиот принц Хари неодамна ја побара за жена својата девојка, американската актерка Меган Маркл, со што ја прекрши повеќедецениската кралска традиција, објавија лондонските медиуми. Имено,