poroduvanje

Свет

ВИДЕО: Жена предвреме се породи на лет кон Хаваи, во авионот имало доктор и три бабици

А1он
Вистинска драма се случувала на лет од Солт Лејк Сити кон Хонолулу на Хавајските Острови, кога жена, која според некои извори воопшто не знаела дека