pixel

Магазин

Македонската агенција Пиксел со награда за најдобар „Storytelling“ на регионалните награди SoMo Borac

А1он
Во петокот во Загреб се одржа јубилејното десетто издание на SoMo Borac – настан на кој се наградуваат најдобрите дигитални дела во регионот. Годинешното издание