mekinro

Спорт

Мекинро му одговори на Надал: Сите знаеме што прави последните 15 години

А1он
Седумкратниот гренд слем шампион, Џон Мекинро вели дека не разговарал со Рафаел Надал по контроверзите околу неговото трошење на време на тениските терени, кога шпанскиот
Спорт

Мекинро: Трамп ми понуди еден милион долари да играм против Серена Вилијамс!

А1он
Американската тениска легенда и поранешен број 1 во светот, Џон Мекинро направи интересно признание во емисијата „In Depth with Graham Bensinger“, која се прикажува на