liga na shampioni

Спорт

Роналдо: Сè може да се случи против Атлетико

А1он
Ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо верува дека неговиот тим ќе може да го елиминира Атлетико Мадрид во Лигата на Шампионите, независно од негативата по првата
Спорт

Нејмар: Срамно, овие судии не се разбираат од фудбал

А1он
Повредениот Нејмар проследи од трибините како неговите соиграчи од ПСЖ сензационално отпаѓаат од Лигата на Шампионите по 1:3 во реваншот со Манчестер Јунајтед. Непосредно по
Спорт

Солскјер: Ќе продолжам да уживам во оваа работа додека ја имам

А1он
Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер откри дека неговиот план профункционирач за натпреварот со Пари Сен Жермен (3:1) од осминафиналето во Лигата на Шампионите.