levante

Спорт

ВИДЕО: Ефектен гол на Барди, се тресеше мрежата на Атлетико Мадрид

А1он
Македонскиот фудбалски репрезентативец Енис Барди беше стрелец на единствениот гол за Леванте во ремито 1:1 вечерва на домашен терен против лидерот во шпанското првенство Атлетико