kvalifikacii

Спорт

Драган Раца: Ќе играме со оние кои ќе се стават на располагање на репрезентацијата

А1он
Драган Раца, селекторот на македонската кошаркарска репрезентација, попладнево ја имаше првата прозивка на играчите на кои ќе смета за претстојните квалификации за Европското првенство во