kosarka evrokup

Спорт

ВИДЕО: Мајсторија на Теодосиќ против Будуќност, додаде со глава и си поигра со противникот

А1он
Кошаркарска Европа е навикната да гледа вонсериски мајсторства од еден од најдобрите плејмејкери на Стариот континент, Србинот Милош Теодосиќ. Но, дури и за неговите способности