jovan vukotic

Регион

(ВИДЕО) Снимка од убиството на водачот на шкаљарскиот клан во Истанбул

А1он
На Јован Вукотиќ (42), водачот на Шкаљарскиот клан кој беше убиен во Истанбул, џелатите наводно со месеци го бараат, бидејќи во август минатата година ја