jet set

Магазин

Концерт во чест на Кралицата Елизабета

А1он
Во Лондон денеска заврши спектакуларно празнувањето на дијамантскиот јубилеј на Кралицата Елизабета. Во нејзина чест беше одржан концерт пред Бакингамската палата. http://www.youtube.com/watch?v=UyrhmKztX1Y Според организаторите на
Магазин

Војвотката Кејт – ѕвезда на кралската парада

А1он
Членовите на кралското семејство беа во центарот на вниманието за време на свечената церемонија пред Бакингамската палата, како дел од прославата на дијамантскиот јубилеј на