jet set

Магазин

Познатата актерка објави селфи со сопругот, разликата во годините станува се поочигледна

А1он
Актерката Кетрин Зета-Џонс на социјалната мрежа Инстаграм објави нова фотографија на која позира со сопругот Мајкл Даглас со кого неодамна прослави 20-годишнина од бракот, а
Магазин

Сестрите Кардашијан облечени за Божиќ како да одат во ноќен клуб

А1он
Најпознатите старлети на светот, сестрите Кардашијан-Џенер, годинава немаа голема божиќна забава, но и за време на пандемијата го прославија овој празник во стил. Славните сестри
Магазин

ВИДЕО: Адријана Лима слави Божиќ со хитовите на Лепа Брена

А1он
Светски познатата манекенка од Бразил, Адријана Лима, денеска објави серија видеа на социјалните мрежи, со кои пренесува дел од божиќната атмосфера во нејзиниот дом. На
Магазин

АУДИО: Том Круз разбеснет, пцуе филмаџии што не ги почитувале мерките против коронавирусот

А1он
На социјалните мрежи е објавена снимка од сетот на филмот „Невозможна мисија 7“ на која се гледа како познатиот американски актер Том Круз гневно реагира
Магазин

Иако изгледа одлично, некои сепак коментираат дека Џеј Ло е пониска од фаровите на автомобилот

А1он
Латино дивата Џенифер Лопез (51) и нејзиниот вереник Алекс Родригез (45) беа фотографирани како излегуваат од приватен авион откако од Њујорк пристигнаа во Мајами. Имено,
Магазин

Холивудската актерка го „одврза кесето“: Рис Витерспун купи вила вредна 19 милиони долари

А1он
Американската актерка Рис Витерспун купи луксузна вила и имот што се простира на 3 хектари земја во Брентвуд за 19 милиони долари. Куќата има 882
Магазин

Пост Малоун го продава својот уникатен автомобил

А1он
Американскиот рапер и продуцент Пост Малоун го продава својот уникатен „Мекларен Сена икс-пе“ автомобил, попознат како „господарот на Монако“. Ова е еден од трите експериментални
Магазин

Елен Деџенерис позитивна на коронавирус

А1он
Американската комичарка, глумица и водителка Елен Деџенерис објави дека добила потврда оти е заразена со коронавирус. pic.twitter.com/8pKdgCXY1z — Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) December 10, 2020 „Сакам