horgos

Регион

(ВИДЕО) Српската полиција упадна во мигрантски камп во Хоргош: Запленето оружје, околу 600 приведени

А1он
Полицијата и жандармеријата во Полициската управа на Кикинда приведоа повеќе лица за кои се сомничи дека имаат поврзаност со ноќешната вооружена престрелка во Хоргош, но