hames rodrigez

Спорт

Реал со нова понуда за ѕвездата на Наполи

А1он
Реал Мадрид размислува да го вклучи играчот од средниот ред Хамес Родригез како дел од договорот за привлекување играчот од средниот ред Фабијан Руиз. Според
Спорт

Арсенал започна преговори со Реал за Хамес

А1он
Официјалните лица на Арсенал го контактирале Реал Мадрид за можноста „топџиите“ да го ангажираат Хамес Родригез, вели „Индепендент“. Колумбиецот во моментов игра како отстапен во