gnabri

Спорт

Коронавирусот не го одмина ни европскиот шампион Баерн, Гнабри е позитивен

А1он
МФудбалерот на Баерн Минхен, Серж Гнабри е позитивен на коронавирусот и ќе го пропушти утрешниот натпревар против Атлетико Мадрид во Лигата на шампионите, објави германскиот