fudbal ls

Спорт

ВИДЕО: Јувентус ремизираше против европскиот шампион, пресврт на Барса

А1он
На вториот ден од новата сезона во Лигата на шампионите, на дербито на денот помеѓу европскиот шампион Челзи и италијанскиот шампион Јувентус видовме одличен натпревар