fudbal francija

Спорт

Олимпик Лион и Олимпик Марсеј одиграа без голови

А1он
Нерешено без постигнат гол заврши последниот натпревар од 28.коло на француската фудбалска Лига 1 меѓу домашниот Олимпик Лион и Олимпик Марсеј. Најголема полза од овој резултат има