dzon mekafi

Свет

Во Шпанија уапсен американскиот милионер Џон Мекафи, чека екстрадиција во САД

А1он
Шпанската полиција денеска соопшти дека го уапсила Џон Мекафи, сопственик на компанијата „McAfee“ која се занимава со безбедносна заштита на оперативните системи, а по кого