dembele

Спорт

Барселона треба да ѝ плати 40 милиони на Борусија Дортмунд ако го продаде Дембеле

А1он
Барселона ќе мора веднаш да и плати 40 милиони евра на Борусија Дортмунд, доколу реши да го продаде Усман Дембеле во јануарскиот трансфер период, пренесе