Dalas

Свет

(ВИДЕО) Буш “подзаигра“ на меморијалната служба во Далас

А1он
По подолго време отсуство од јавноста, поранешниот американски претседател џорџ Буш повторно шокираше со својот “танц“ за време на меморијалната служба во Далас за убиените