aleksandar bublik

Спорт

(ВИДЕО) Казахстанец ја шокираше тениската јавност: Скрши три рекети за 20 секунди

А1он
Казахстанскиот тенисер Александар Бублик стана икона на нестабилно однесување на теренот, а сега не се ни обидува да направи ништо за да си го подобри