abba

Магазин

Мистериозна интернет-страна најавува враќање на „АББА“

А1он
Шведската поп-група „АББА“ можеби подготвува изненадување за обожавателите, бидејќи Твитер-корисник под името „ABBAVoyage“ и интернет-страна со истото име се појавија на мрежата вчера. „Придружете ни