Видео: За избор на претседател на Барселона поддршка и од порно ѕвезда

Од:

Хоан Лапорта после седум години претседателствување со каталонскиот фудбалски клуб, повторно ја сака челната функција. Поранешната порно ѕвезда Мариа Лапиедра се вклучи во изборната кампања која што веќе започна.

Имено таа учествува во музичкиот спот во кој ја велича машкоста на Лапорта. Многумина се сомневаат во успехот на ваквиот тип на поддршка бидејќи беше исмејан кога имаше слична кампања во борбата за место во Каталонскиот парламент.

Би можело да ве интересира

Лабадија го замени Клинсман на чело на Херта

А1он

Ибра ќе игра за тимот во кој има 25 проценти удел

А1он

Револуционерниот план за намалување на платите во ПСЖ

А1он

Лацио го обвини Јувентус за недостаток на ферплеј

А1он

Левандовски продолжува да помага во борбата против вирусот

А1он

Роналдо останува во Јувентус, за дел од играчите се претпоставува дека ќе го напуштат тимот

А1он

Leave a Comment

8 + 12 =