ВИДЕО: Се соблече и Серхио Рамос

Од:

„Тој е најпосакуваниот фраер во овој момент!“ така е опишан фудбалерот на Реал Мадрид Серхио Рамос во шпанската верзија на “Men’s Health”, која е посветена на популарниот Шпанецот за месец ноември.

dobivaj vesti na viber

Би можело да ве интересира

Спотифај нов спонзор на Барселона – тригодишен договор вреден 280 милиони евра

Катерина Павлова-Николовска

Барса во „бурен“ меч го доби Атлетико за да гo помине на табелата

Ана Ололовска

Браис Мендез два пати го совлада Димитриевски – Селта го победи Рајо Ваљекано

Ана Ололовска

Пресврт победи за Мајорка и Елче

Ана Ололовска

Лапорта призна дека е бесен што Дембеле не замина во јануари

А1он

Чави по поразот од Реал: Вознемирен сум, игравме добро, заслуживме повеќе

Ана Ололовска

Leave a Comment

thirteen − eleven =