ВИДЕО: Мајсторија на Дејвид Бекам

Од:

Бекам сеуште постигнува ефектни голови.

На средбата на ЛА Галакси против Портланд, славниот англиски фудбалер постигна фантастичен гол од околу 35 метри. ЛА галакси победи со 5:3, а Дејвид Бекам постигна 2 гола.

Би можело да ве интересира

Лабадија го замени Клинсман на чело на Херта

А1он

Ибра ќе игра за тимот во кој има 25 проценти удел

А1он

Револуционерниот план за намалување на платите во ПСЖ

А1он

Лацио го обвини Јувентус за недостаток на ферплеј

А1он

Левандовски продолжува да помага во борбата против вирусот

А1он

Роналдо останува во Јувентус, за дел од играчите се претпоставува дека ќе го напуштат тимот

А1он

Leave a Comment

three × 5 =