КАКО ВИ Е ДОМА? Еве како да ви биде СУПЕР!

Од:

КАКО ВИ Е ДОМА? Еве како да ви биде СУПЕР!

Сите експерти предупредуваат дека со миењето раце и личната хигиена, намалувањето на контактот со другите луѓе и останувањето дома е најдобриот начин за спречување на ширењето на Корона вирусот.

Компанијата Моцарт се придружува на апелите кон граѓаните, во оваа ситуација да бидат одговорни и сите заедно да направиме опасноста од брзото ширење на пандемијата да пројде што побрзо. Како и во секој тимски спорт, доколку сите го завршиме својот дел од работата и направиме по малку, тоа на крајот ќе биде доволно за успех.

Знаеме дека во изолација не е лесно. Меѓутоа, постојат многу начини да се забавувате добро додека сте дома. Тука е секогаш некоја книга која сте сакале да ја прочитате, а не сте имале време да го направите тоа. Сигурно има и многу серии и филмови кои конечно можете да ги погледнете. Сепак, ништо од тоа не пружа можност и да заработите. Онлајн понудата на Моцарт ви ја пружа токму таа можност и тоа на најбрз, наједноставен и што е многу важно во овие денови, на најбезбеден начин!

Спортската понуда е значајно осиромашена поради откажувањето на бројни натпреварувања, но затоа онлајн казино + понудата никогаш не била поголема, ве очекуваат повеќе од 270 игри. Сеедно е дали бркате повеќе ситни добивки или милионска добивка која го менува животот, овие игри го опфаќаат сето тоа, па во онлајн казиното можете да најдете дури 96 џекпот игри. Вистинските љубители на казино игрите едноставно мора да го посетат онлајн казиното сега кога од најдобрите рулети и блекџек игри ги дели само еден клик.

Регистрирајте се во само неколку чекори, а што се однесува на уплатата на средства, таа е 100% безбедна и едноставна и се врши преку Visa, Master и Maestro картички, како и преку Skrill. Тоа секако не е се, кога е mozzart.com во прашање, бидејќи подготвивме два бонуса за новорегистрирани играчи. Станува збор за 100% депозит до 100 евра и freebet бонус од 20 евра на одигран тикет.

Доколку, на пример направите депозит од 70 евра добивате уште 70 евра бонус. Исто така, на вашата сметка ќе бидат уплатени 20 евра во freebet ваучери. Погледнете ги и останатите активни промоции бидејќи сега може да одиграте тикет било кога и било каде. Влезете во светот на забавата без контакт со други луѓе. Бидете одговорни кон себе и другите.

Донеси одлука – Седи дома.

ПР Текст

Би можело да ве интересира

АСОМ: Владата не го исполни ветеното, бараме итно воведување онлајн игри на среќа

Ана Ололовска

АПИС: Политички мотивирани предложените измени на Законот за игри на среќа пред локалните избори

Ана Ололовска

АСО: Нема потреба да се носи закон за оддалечување на обложувалниците од образовните институции

Ана Ололовска

Обложувалниците реагираат на наводите за перење пари: ДКСК го урива кредибилитет на цела гранка

Жарко Настоски

АСОМ: Со предлог измените на Законот на игрите на среќа, илјадници вработени на улица и отворање пат за нелегално обложување

Високи 10% е уделот на спортските обложувалници во вкупно собраниот данок на личен доход во државата

Жарко Настоски