ВИДЕО: Шокантна снимка на мајка која крвнички тепа тригодишно девојче ја згрози Србија, на жената и се одземени децата

Од:

На социјалните мрежи се појави застрашувачко видео од насилство врз девојче. На снимката од семејно насилство, помлада жена, најверојатно мајка, може да се види како брутално тепа беспомошно девојче на околу тригодишна возраст. Со едната рака ја држи за раце додека со другата ја удира.

– Ова е за Зоран. Заради тебе нашиот Зоран е во затвор, вели жената додека брутално го удира детето со тупаница по главата.

Во еден момент жената го фрла на под девојчето која се гуши во солзи и продолжува со заканите.

– Уште не завршив, дојди овде, не завршив, iмам цел ден да те тепам, вика жената додека девојчето се бори за здив.

сопругот на жената за медиумите во Србија потврдил дека синоќа Центарот за социјални работи и полицијата им го одзеле децата. Нема детали кој и кога ја направил снимката.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Србија завеана во снег, затворени патишта, 25 илјади луѓе без струја

Гостиварец ја удрил сопругата, па сакал да си го нападне таткото

Дачиќ: ЗСО е предуслов на сите предуслови

Ана Ололовска

Вучиќ: Можеби ќе треба да воведеме санкции кон Русија

Ана Ололовска

Уапсен познат хирург од ВМА – ја тепал женаму со сукало, давел со сајла и уринирал врз неа

А1он

Сериски убиец од Србија уапсен во Германија: Ограбувал и убивал пензионери

А1он